Themes - Twenty Nineteen - en to da_DK translation catalogue (16 entries)

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
da_DK: Det ser ud til, at vi ikke kan finde det, du leder efter. Måske en søgning vil hjælpe?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
da_DK: Hov! Den side findes ikke.

en: Comments are closed.
da_DK: Lukket for kommentarer.

en: Social Links Menu
da_DK: Menu til sociale links

en: Skip to content
da_DK: Videre til indhold

en: Pages:
da_DK: Sider:

note: translators: %s: Post title. translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
da_DK: Læs videre<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Next
da_DK: Næste

en: Previous
da_DK: Forrige

en: Previous Post
da_DK: Forrige indlæg

en: Nothing Found
da_DK: Intet fundet

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
da_DK: Beklager, men din søgning gav intet resultat. Forsøg igen med andre søgeord.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
da_DK: Vi kan vist ikke finde, hvad du leder efter. Måske en søgning vil hjælpe?

en: Top Menu
da_DK: Topmenu

en: Next Post
da_DK: Næste indlæg

note: Author of the theme
en: the WordPress team
da_DK: WordPress-holdet
